Dopisy zahraničním studentům

Třídy 2.A a 3.A+B se v tomto školním roce zapojily do projektu Goethe Institutu Das Bild der Anderen, který spočívá v pravidelné korespondenci s partnerskou třídou, která se také učí německy.  Každý žák tak komunikuje v němčině se svým kamarádem v zahraničí. 2.A posílá své dopisy na Střední školu č. 2 do Babyňina v Rusku (220 km jihozápadně od Moskvy) a 3.A+B je zase v kontaktu se studenty z Francie z Burgundska ze školy Lycée Pierre-Gilles de Gennes v Cosne sur Loire. Projekt probíhá celý školní rok formou emailů. Během vánočních svátků jsme si však také vyměnili i ručně psaná vánoční blahopřání.