Proč EDUCAnet banner - 1
SMARTMODERNFRIENDLY

Proč EDUCAnet

Střední škola EDUCAnet Brno nabízí kvalitní vzdělání v kombinaci s nejmodernějšími výukovými technikami i metodami, skutečně individuálním přístupem pro každého žáka a přátelskou atmosférou. Našim hlavním cílem je pomoci žákům uspět v dalším studiu i praxi či podnikání.

Na prvním místě stojí vždy aktivní podpora a rozvoj individuálních schopností žáka, spočívající ve vzájemné důvěře a interakci při výuce.

Nejnovější metody výuky a hodnocení, rozšířená výuka jazyků, online prvky a specializace v odborných předmětech díky řadě volitelných seminářů.

Moderní studium a výuka plně v duchu hesla SMART – MODERN – FRIENDLY.

DŮVODY PROČ ZVOLIT STŘEDNÍ ŠKOLU EDUCANET

Výborné hodnocení školy Českou školní inspekcí.

Hlavní předností naší koncepce a charakteru výuky je to, že je založena především na rozvoji přirozeného individuálního talentu studenta a na stanovení společných cílů studentů, učitelů a rodičů. Pomáháme studentům definovat jejich vlastní přednosti, osobní motivace a jsme jim průvodci na cestě vzdělávání. Cílem výuky je pochopení a následné správné vyhodnocení a logické používání důležitých informací v dané situaci a souvislostech. Velkou důležitost přikládáme také komunikačním dovednostem a schopnosti prezentace, které jsou pro úspěch při studiu i v pracovním životě již nutností.