Prezentiáda

Studenti prvních ročníků předvedli své dovednosti před odbornou porotou v soutěži Prezentiáda.
Naše škola se probojovala do Krajského kola, které bylo dne 7.4. 2022 na Gymnázium Lerchova v Brně, kde postoupilo pouze 15 týmů z Jihomoravského kraje.
Prezentiáda je soutěž v prezentačních dovednostech pro všechny studenty středních a žáky základních škol. Touto soutěží podporujeme týmového ducha, kreativní tvorbu, vyjadřování, vystupování a spoustu dalších, v životě důležitých schopností člověka. Snažíme se ve studentech vzbudit zdravé sebevědomí a zbavit je strachu z vyjadřování vlastních názorů.
Soutěží se vždy v týmech po dvou či po třech, přičemž si studenti vyberou jedno ze dvou zadaných témat, zpracují ho ve formě prezentace a poté svůj nápad či myšlenku představí světu v jednotlivých soutěžních kolech.

Naši studenti s účastí v krajském kole:
Slečny ze Štatlu 1.B. Téma: Jedenácté přikázaní – budeš se vzdělávat.
Lilit+ Sára
RFL 1.A. Téma: Jak bychom učili my.
Ladislav + Vilém+ Daniel