Exkurze do České televize

Jaké je to stát před kamerou? Jaké je to stát za kamerou? Jak vypadá natáčení? To všechno a ještě mnohem víc mohli zažít žáci 3.A+B a 2.A a 2.B během exkurze do České televize 17. června. Měli jsme příležitost nahlédnout do některých studií, podívat se na stavbu dekorací, zažít natáčení scén pro kanál  Déčko a na chodbách jsme potkali i pár známých osobností. Abychom den v Praze využili na maximum, tak jsme také navštívili Národní památník na Vítkově. Což je velmi zajímavá budova s pohnutou historií. Velký zájem byl především o vyhlídku s unikátním výhledem na Prahu a také o místnosti, které sloužily k péči o mumifikované tělo prezidenta Klementa Gottwalda.